Strona głównaKonsoleLodówka Xbox Series X odsprzedawana za setki dolarów

Lodówka Xbox Series X odsprzedawana za setki dolarów

Minilodówka Xbox Series X rozeszła się w zaledwie kilka minut od momentu uruchomienia przedsprzedaży. Nie trzeba było długo czekać aż trafi na aukcje internetowe za kwotę trzy razy wyższą niż cena sklepowa.

Dziś rano Microsoft wypuścił pierwszą falę zamówień przedpremierowych na minilodówkę Xbox Series X, które według potencjalnych nabywców rozeszły się w ciągu zaledwie 15 minut. Lodówka wzorowana na konsoli Microsoftu oficjalnie kosztuje 99,99 USD czyli około 450 złotych. W serwisie eBay można ją kupić za ponad 200 dolarów.

minilodówka Xbox Series X

Co ciekawe, nawet w tej cenie rozchodzi się jak świeże bułeczki. W USA lodówka dystrybuowana jest przez jeden sklep. Podobnie wygląda to w Wielkiej Brytanii. Microsoft twierdzi, że planuje rozszerzyć dostępność regionalną w przyszłym roku. Należy pamiętać również, że dzisiaj była dopiero pierwsza fala zamówień, co oznacza, że może być więcej szans na zakup lodówki zarówno w USA jak i Wielkiej Brytanii.

Zobacz: Ruszyły preorder lodówki Xbox Series X

Minilodówka Xbox Series X była memem od momentu ujawnienia konsoli w 2019 roku, kiedy internet stwierdził, że nowa konsola wygląda jak mała lodówka. W zeszłym roku Microsoft stworzył pełnowymiarową lodówkę Xbox Series X. Na początku tego roku ogłosił, że stworzy minilodówkę, aby ta jeszcze w tym roku weszła na salony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię