Strona głównaWiadomościHardware10 tys. dolarów i gry za darmo do końca życia. Wystarczy wymyślić...

10 tys. dolarów i gry za darmo do końca życia. Wystarczy wymyślić dobre hasło

Szef Slightly Mad Studios złożył wszystkim graczom niecodzienną propozycję. Na Twitterze opublikował on wpis, w którym zagwarantował 10 tys. dolarów i darmowe gry do końca życia dla tego, kto wymyśli najlepsze hasło promujące konsolę Mad Box.

Chyba żaden gracz nie pogardziłby 10 tys. dolarów i darmowymi grami do końca życia. A właśnie taką ofertę złożył Ian Bell – szef Slightly Mad Studios. Wystarczy tylko spełnić jeden warunek – wymyślić najlepsze hasło do promowania konsoli Mad Box, która ma konkurować z PlayStation 5 i Xbox Anaconda. Ian Bell zapewnia, że nie żartuje i jego propozycja jest całkowicie poważna.

Niedługo później Ian Bell dodał, że nie jest w stanie nadążyć za wszystkimi propozycjami i dlatego pomogą mu w tym pracownicy studia. Jeśli któraś z kilkuset złożonych propozycji (tyle ich jest w momencie pisania tekstu) zostanie wybrana, to skontaktują się z autorem, aby przekazać mu pieniądze oraz gry. Szef Slightly Mad Studios oczywiście podkreślił, że niekoniecznie muszą wybrać jeden z pomysłów graczy, ale biorąc pod uwagę liczbę propozycji, jest to bardzo prawdopodobne.

Mad Box ma być konsolą nowej generacji, która pozwoliłaby na granie w rozdzielczości 4K z płynnością 60 klatek na sekundę. Ma być konkurencją dla PlayStation 5 i Xbox Anaconda. Tworzona jest przez Slightly Mad Studios, czyli twórców serii Project Cars. Premiera planowana jest w 2022 roku. Ian Bell – szef studia, twierdzi, że będzie to najpotężniejsza konsola na rynku. Ja szczerze wątpię, czy ten projekt w ogóle wypali.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTweakTown
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

  1. To ja spróbuję tutaj coś wymyślić, bo ja nie mam konta na Twittera. Oto moje hasło: „Kupuj Konsolę Mad Box, w Sklepie Mad Games w Warszawie przy Alejach Niepodległości 177”.:-D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię