Strona głównaGryMagic: The Gathering Arena w przyszłym tygodniu wchodzi w fazę open beta

Magic: The Gathering Arena w przyszłym tygodniu wchodzi w fazę open beta

Magic: The Gathering Arena od długiego czasu jest w fazie zamkniętej wersji beta. Na szczęście ten stan rzeczy już niedługo się skończy. W przyszłym tygodniu każdy będzie mógł wejść do gry. Gracze, którzy dotychczas testowali grę otrzymają dostęp do nowych kart.

Otwarta beta rozpocznie się 27 września około godziny 22. Będzie to nowy początek, ponieważ uczestnicy zamkniętych testów będą mieli wyczyszczone konta. Serwery gry zostaną tymczasowo wyłączone 24 września. Obecni testerzy po ponownym uruchomieniu serwerów otrzymają trzy nowe karty Guilds of Ravnica.

Od tego momentu wszystkie karty i zbudowane talie zostaną przeniesione do finalnej wersji gry. Wraz z rozpoczęciem Open Beta do gry zostanie dodana nowa ścieżka dźwiękowa oraz pola bitew. Pojawi się również nowy tryb gry, w którym uzyskamy sześć paczek do otwarcia. Dzięki temu będzie można wzmocnić swoją talię.

Poniżej oficjalny trailer, w którym udział wziął Maczeta znaczy Danny Trejo:

Po uruchomieniu otwartych testów gra będzie całkowicie grywalna. Deweloperzy przewidują wiele rozszerzeń do gry już w przyszłym roku. Tak, więc karty na stół!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię