Strona głównaWiadomościRozrywkaMandalorian – Rosario Dawson zagra Ashokę Tano w drugim sezonie serialu

Mandalorian – Rosario Dawson zagra Ashokę Tano w drugim sezonie serialu

Rosario Dawson, aktorka znana m.in. z  Sin City czy Daredevil wcieli się w postać Ashoki Tano w drugim sezonie serialu Mandalorian. Postać znana jest fanom uniwersum Star Wars głównie z animowanej serii Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów i Star Wars: Rebelianci.

Pomimo tego, że w ostatnim czasie większość informacji na temat seriali i filmów mówi o wstrzymaniu prac przez epidemię koronawirusa, to tym razem nieco inna wiadomość. W drugim sezonie serialu Mandalorian w roli Ashoki Tano zobaczymy Rosatio Dawson, którą mieliśmy okazję zobaczyć wcześniej w filmach Sin City, Iron Fits, MiB 2 czy Luka Cage.

Zobacz: Wiedźmin – jeden z aktorów zaraził się koronawirusem

Ashokę Tano znamy z animowanej serii Wojny Klonów oraz Rebeliancji. była padawanem Anakina Skywalkera. Po jego przejściu na ciemną stronę Mocy, wybrała niezależną ścieżkę i stała się jedną z najbardziej lubianych postaci sagi. Akcja serialu Mandalorian toczy się po wydarzeniach ukazanych w Powrocie Jedi po upadku Imperium i przed powstaniem Najwyższego Porządku.

Zobacz: Empik Premium dostępny za darmo przez 60 dni

Premiera drugiego sezonu Mandaloriana zaplanowana jest na październik 2020. Nie wiadomo jednak czy nie zostanie opóźniona z powodu koronawirusa. Pozostaje jeszcze kwestia platformy Disney+, która do Europy trafi już 24 marca, jednak do Polski zawita dopiero latem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię