Strona głównaKonsoleMario Strikers: Battle League Football – już dostępny na Nintendo Switch

Mario Strikers: Battle League Football – już dostępny na Nintendo Switch

Stało się, Mario Strikers: Battle League Football jest już dostępny na konsolach Nintendo Switch. Weź udział w szalonej rozgrywce 5 na 5 i zrób wszystko, żeby wygrać.

Jeżeli macie dosyć klasycznej piłki nożnej to mamy coś dla Was Mario Strikers: Battle League Football. Zobacz jak wyglądałaby piłka kopana gdyby nie było sędziego. Tutaj wszystkie chwyty są dozwolone.

W Mario Strikers: Battle League Football gracze mogą wybierać spośród ulubionych bohaterów z Grzybowego Królestwa, w tym Mario, Peach, Donkey Konga oraz Toada, i grać lokalnie z maksymalnie ośmioma graczami lub wziąć udział w rozgrywkach online. Gracze mogą użyć opcji Team Tackle i pomóc koledze z drużyny pokonać przeszkodę, powalić przeciwników lub złapać Strike Orb, aby wyzwolić Hyper Strike i zdobyć dwa punkty strzelając gola. W Strike nie ma fauli – więc bez trudu możesz sprawić, by drużyna przeciwna pożałowała, że stanęła na twej drodze!

Zobacz: Bloober Team szykuje prezentację nowego Layers of Fear? W sieci pojawił się teaser

Nawet bez zasad najważniejsza jest obrona. Choć gra jest prosta i łatwa do opanowania, gracze mogą również stosować głębsze strategie, zakładając efektowny ekwipunek. Wyposażając go w

celu zwiększenia statystyk drużyny, różniących się w zależności od postaci, w tym zwiększenia szybkości i szybkostrzelności, aby zwiększyć potencjał zdobywania bramek, lub siły do odpierania ataków. Każda postać ma też swój własny styl napastnika, warty do odkrycia.

Po wyposażeniu się w odpowiedni ekwipunek gracze mogą zebrać swoich nieustraszonych przyjaciół w dostępnym tylko online trybie Strikers Club. W tym trybie można stworzyć własny klub z maksymalnie 20 napastnikami lub dołączyć do już istniejącego, a następnie rywalizować z innymi klubami, zdobywając punkty i w każdym sezonie pnąc się w górę rankingów. Właściciele zespołów mogą modyfikować stroje, a po każdym meczu zdobywają żetony do wykorzystania w celu dostosowania stadionu klubowego.

Wybieraj wśród znajomych twarzy z Grzybowego Królestwa i rzucaj, atakuj i powalaj przeciwników na drodze do zwycięstwa w grze Mario Strikers: Battle League Football, która właśnie pojawiła się na Nintendo Switch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię