Strona główna Gry Aktualności Gra Marvel’s Avengers oficjalnie – świetny trailer zapowiada rewelacyjną grę

Gra Marvel’s Avengers oficjalnie – świetny trailer zapowiada rewelacyjną grę

W trakcie E3 2019 Square Enix i Crystal Dynamics pokazali w końcu grę Marvel’s Avengers. W grze pojawią się najważniejsi bohaterowie komiksów i filmów, w tym Iron-Man, Thor, Hulk, Kapitan Ameryka oraz Czarna Wdowa.

Fabuła Marvel’s Avengers opowiada historię Dnia-A. Mściciele prezentują swoją nową siedzibę oraz helikopter, zasilany eksperymentalny źródłem energii. Jednak dochodzi do tragedii, w której ginie mnóstwo ludzi. O wszystko obwiniani są bohaterowie, który zostają zdelegalizowani. Do historii wracamy 5 lat później, gdy pojawia się nowe zagrożenie i Avengersi muszą ponownie połączyć siły. Całość możecie zobaczyć na poniższym trailerze:

Zobacz: The Division 2: Netflix tworzy firmy na podstawie gry

Twórcy zapowiedzieli, że Marvel’s Avengers to gra usługa, w której z czasem będą pojawiać się nowe misje, lokacje, a nawet bohaterowie. Co ważne, wszystkie rozszerzenia będą udostępniane za darmo i w grze nie będzie żadnych looboksów! Produkcja pozwoli też na zabawę ze znajomymi w trybie kooperacji.

Premiera Marvel’s Avengers zaplanowana jest na 16 maja 2020 roku. Gra zostanie wydana na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE