Strona głównaKonsoleMarvel’s Avengers najczęściej pobieraną grą w historii PlayStation

Marvel’s Avengers najczęściej pobieraną grą w historii PlayStation

Wersja beta Marvel’s Avengers udostępniana w ramach testów stała się najczęściej pobieraną grą w historii PlayStation. Takie informacje przekazało Square Enix na swoim koncie na Twitterze.

W ostatnim czasie bardzo wiele mówi się na temat Marvel’s Avengers. Chociaż głosy dotyczące nowej produkcji Crystal Dynamics były podzielone. Zadziałała jednak zasada, że nie ważne co mówią, ważne żeby nie przekręcali nazwiska, a w tym wypadku nazwy gry. To wpłynęło znacząco na zainteresowanie graczy przez co Marvel’s Avengers pobiło kilka rekordów.

Zobacz: Trofea Tony Hawk’s Pro Skater wymagają opanowania złożonych tricków

W poście opublikowanym przez wydawcę gry Square Enix, ujawniono, że beta, które odbyła się w sierpniu stała się najczęściej pobieraną grą w całej historii PlayStation w stosunku do liczby graczy. Chociaż to samo można powiedzieć o graczach PC i Xbox One, którzy dali szansę tytułowi zamawiając go w przedsprzedaży lub testowali w czasie darmowego weekendu beta.

Liczba zainstalowanych kopii gry na PS4 wynosi obecnie 110 milionów. Finalna wersja gry trafi na konsole i PC jeszcze w tym tygodniu, w zależności do tego jaką wersję gry zakupicie. Więcej na ten temat w poprzednim artykule.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię