Strona głównaKonsolePS5 największą premierą konsoli w historii Sony

PS5 największą premierą konsoli w historii Sony

Nie wiemy jeszcze na pewno, czy PS5 spełniło oczekiwiania fanów Sony. Teraz nie mamy już jednak żadnych wątpliwości, że kupiło ją mnóstwo graczy.

Od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że zainteresowanie PS5 będzie ogromne. Nawet w Polsce od tygodni mówiło się o tym, że konsoli może zabraknąć. Sklepy zapowiadały wysylki kolejnego sprzętu dopiero w grudniu. Teraz Sony potwierdziło sukces, jakim była miniona premiera.

Zobacz: PS5 – Szef PlayStation nie lubi określenia wojny konsolowe

Jak widać po powyższym poście na Twitterze, PlayStation 5 było najlepszą premierą konsoli w historii Sony. Firma podziękowała wszystkim w krótkim wpisie na swoich social mediach. Nie znamy oczywiście konkretnej liczby sprzedanych sztuk. Jest to jednak nie lada osiągnięcie, biorąc pod uwagę obecność PS2 i PS4 w portfolio Sony.

Wielu graczy ucieszy zapewne fakt, że więcej konsol trafi niedługo do dystrybutorów. PlayStation zasugerowało więc, żeby utrzymywać kontakt ze swoimi sklepami i czekać na aktualizację. Zainteresowanie najwyraźniej nie maleje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię