Strona głównaKonsoleMicrosoft zaktualizował mobilną aplikację Xbox

Microsoft zaktualizował mobilną aplikację Xbox

Miesiąc temu Microsoft  udostępnił aktualizację do bezpłatnej mobilnej aplikacji Xbox. Dzisiaj dostaliśmy kolejną, która wprowadza niestandardowe zdjęcia i zarządzanie biblioteką gier.

W zeszłym miesiącu Microsoft wprowadził dużą aktualizację mobilnej aplikacji Xbox na systemach Android i iOS. Tym samym zmienił się wygląd aplikacji, pojawiło się wiele nowych funkcji i niestety równie dużo zostało usuniętych m.in. sklep i możliwość wykorzystania kodu.

Xbox

Dzisiaj pojawiła się nowa aktualizacja przywracająca niestandardowe grafiki graczy. Teraz możesz ustawić swojego własnego awatara wybranego spośród własnych grafik i zdjęć. Co więcej, pojawiła się możliwość zarządzania i przeglądania gier z biblioteki. Teraz możesz też uruchamiać gry i umieszczać je w kolejce pobierania.

Zobacz: PS5 – znane problemy i rozwiązania

Co więcej, można również utworzyć czaty grupowe z poziomu aplikacji. Mam nadzieję, że wkrótce powróci śledzenie osiągnięć i możliwość wykorzystywania kodów. Obecnie aplikacja PlayStation działa zdecydowanie lepiej od Xbox i miejmy nadzieję, Microsoft nie pozostawi tej sytuacji bez odzewu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię