Strona głównaGryAktualnościMarvel's Avengers - Spider-Man jedynym exclusive'm dla jednej platformy

Marvel’s Avengers – Spider-Man jedynym exclusive’m dla jednej platformy

Crystal Dynamics, studio stojące za Marvel’s Avengers, wywołało ostatnio kontrowersję, ogłaszając dodanie do gry postaci ekskluzywnej dla jednej platformy

Ku uciesze wielu graczy, wygląda na to, że ogłoszona postać Spider-Mana będzie jedynym tego rodzaju zabiegiem jeśli chodzi o zawartość dodatkową do Marvel’s Avengers. W przeprowadzonym dla IGN Japan wywiadzie szef studia, Scot Amos, wyjaśnił pokrótce jak doszło do podjęcia tak odważnej decyzji. W skrócie, chodzi o bliską współpracę Marvela oraz Sony, czyli “gdy nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze”.

Spider-Man: Miles Morales

Jeśli jednak martwicie się, że kolejne, dodawane do gry postacie, też będą się pojawiać tylko na z góry określonych platformach, to mamy dobrą wiadomość. Amos powiedział wprost – “to jedyna postać, którą dodajemy w ten sposób”. Wszyscy pozostali bohaterowie, tacy jak Hawkeye, którzy pojawią się w Marvel’s Avengers już po premierze gry, będą dostępni dla wszystkich posiadaczy tytułu.

Zobacz: Spider-Man: Miles Morales – z grą dostaniemy remaster jedynki?

Premiera gry została zapowiedziana na 4 września na konsole PS4, Xbox One i PC, później planowana jest także wersja na next-geny.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię