Strona głównaGryAktualnościSpider-Man: Miles Morales – z grą dostaniemy remaster jedynki?

Spider-Man: Miles Morales – z grą dostaniemy remaster jedynki?

Według najnowszych informacji w zestawie z grą Marvel’s Spider-Man: Morales otrzymamy remaster jedynki, w pełni przystosowany do możliwości konsoli nowej generacji.

Czym jest Marvel’s Spider-Man: Morales? Nie do końca wiadomo. Jedni, mam tutaj na myśli Simona Ruttera – head of European Business w SIE, nazywają ją dużym dodatkiem do jedynki. Inni, czyli studio Insomniac Games, pełnoprawną produkcją, chociaż nie tak wielką, jak jedynka. Jak jest prawda? Tego dowiemy się prawdopodobnie dopiero w dniu premiery lub publikacji pierwszych recenzji. Jednak wygląda na to, że wraz z grą dodawany będzie remaster jedynki. Na dodatek taki, który wykorzysta możliwości PS5.

Spider-Man: Miles Morales

Spider-Man: Miles Morales to dodatek czy pełnoprawna gra?

Informacja pojawiła się na Reddicie. Użytkownik o pseudonimie 77good123 opublikował zdjęcie z 327. numeru Game Informer Magazine (jego prawdziwość została potwierdzona). Tam możemy znaleźć fragment, w którym dziennikarz opisuje grę Marvel’s Spider-Man: Morales. W tekście czytamy:

– Miles Morales nie jest sequelem w tradycyjnym tego słowa znaczeniu między innymi dlatego, że w zestawie z grą znajdzie się również remaster jedynki, który w pełni wykorzysta możliwości PlayStation 5 – głosi Game Informer Magazine.

This was in my gameinformer magazine…. correct me if I’m wrong but I don’t remember a Spider-Man remaster being announced…. from playstation

Jak ma się to do zapowiedzi Insomniac Games, według których Miles Morales to pełnoprawna gra, a nie tylko duży dodatek do jedynki? Wygląda na to, że nie ma w tym żadnego kłamstwa. W końcu poprawiona wersja produkcji z PlayStation 4 ma być dodawana jako bonus, a nie coś wymaganego. Póki co twórcy nie odnieśli się do tych wiadomości. Warto jednak zaznaczyć, że ten numer Game Informer Magazine został wydany 30 czerwca, więc już 2 tygodnie po oświadczeniu Insomniac Games. Nie ma zatem mowy o pomyłce, no chyba że tekst został przygotowany wcześniej i ktoś zapomniał go zaktualizować w dniu publikacji.

Marvel’s Spider-Man: Morales ma być jednym z tytułów startowych na PlayStation 5. Gra prawdopodobnie trafi do sprzedaży pod koniec listopada lub na początku grudnia. W tym samym czasie na sklepowych półkach powinna zagościć sama konsola.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię