Strona głównaKonsolePlayStation 5 może wyglądać rewelacyjnie. Spójrzcie na te rendery

PlayStation 5 może wyglądać rewelacyjnie. Spójrzcie na te rendery

Kilka dni temu w sieci ukazał się wniosek patentowy, na którym mogliśmy zobaczyć (jak się później okazało) dev kit konsoli PlayStation 5. Jeden z deweloperów sugerował wręcz, że podobnie może wyglądać finalna wersja urządzenia. Dlatego ktoś – na podstawie projektu – przygotował rendery graficzne i wyglądają one rewelacyjnie.

Muszę uczciwie przyznać, że dev kit PlayStation 5 na wniosku patentowym Sony kompletnie nie przypadł mi do gustu. Urządzenie wydawało mi się zbyt wymyślne. Jestem raczej fanem prostych i eleganckich rozwiązań. Projekt był, jak na mój gust, trochę zbyt szalony. Jednak dużo lepiej prezentuje się na renderach graficznych, stworzonych przez LetsGoDigital.

PlayStation 5 wygląd:

Nadal nie zmieniłem zdania, że finalna konsola nie będzie tak wyglądać. Nie wierzę w to. Urządzenia tego typu powinny być bardziej uniwersalne, proste i eleganckie, aby pasowały do każdego pokoju. Owszem, ten projekt świetnie sprawdzi się w czterech ścianach gracza, ale już w salonie nie do końca. Nie zmienia to faktu, że pomysł jest całkiem ciekawy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

7 KOMENTARZE

  1. Mam drugiego prosiaka bo pierwszy padł po 14 miesiącach, i ten obecny jest niesłyszalny. Katują go dzień w dzień od rana do nocy, i jest cisza. A to coś z renderów to żart na 100 procent. Nie wierzę żeby japońce pozwoliły na takie gówno

  2. Nie lepiej brzmi „spójrzcie na te rendery”?

    Co do samego wyglądu mi to wszystko jedno. Ważna jest wydajność, cena i gry.

    Dobranoc.

  3. A potem znowu płacz że „głośne, przegrzewa się”
    Rzadko kiedy wizja projektanta jest dostosowana do elektroniki, wystarczy zobaczyć ps4 a raczej posłuchać jak odrzutowiec.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię