Strona głównaGryAktualnościMass Effect Legendary Edition - czego spodziewać się na poszczególnych platformach

Mass Effect Legendary Edition – czego spodziewać się na poszczególnych platformach

Uruchamiają Mass Effect Legendary Edition, gracze pecetowi mogą się spodziewać nawet 240 FPS. Oto jak gra może się zachowywać na waszych urządzeniach.

Jeśli chodzi o Xboxa Series X, uruchamiając ME: Legendary Edition można oczekiwać animacji w około 120FPS przy rozdzielczości 1440p oraz 60FPS dla 4K. Również posiadacze PlayStation 5 mogą liczyć na płynne 60 klatek na sekundę – tak przynajmniej zapowiadają Electronic Arts i Bioware. W trybie wydajności rozdzielczość dla PS5 będzie wynosiła 1440p przy 60FPS. 

Zobacz: Mass Effect: Legendary Edition – ile zajmie premierowa aktualizacja

Obie firmy opublikowały wspólną “matrycę” klatkażu oraz wsparcia rozdzielczości dla gry, w której zawarto informacje na temat wszystkich gier wchodzących w skład Edycji Legendarnej. Gra pojawi się w przyszłym tygodniu na PS4, PC oraz Xbox One, ale wsteczna kompatybilność dla next-genów pozwoli wykorzystać ich moc, by móc cieszyć się szybką i płynną animacją.

Mass Effect Legendary Edition

Gracze konsolowi standardowo już będą mogli wybrać pomiędzy trybem jakości oraz wydajności. Dla past-genów do wyboru będzie 1080p i 60 klatek czyli tryb “wydajności” oraz 30 klatek, 1080p i lepsza jakość tekstur. PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X zaoferują 30FPS i 4K oraz 60FPS i 1440p. Xbox Series S również wspiera ten wybór.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię