Strona głównaGryMetro Exodus w wersji Aurora dostępne w przedsprzedaży

Metro Exodus w wersji Aurora dostępne w przedsprzedaży

Deep Silver i 4A Games oficjalnie przedstawiły specjalną edycję Metro Exodus oraz bonusy czekające na graczy, którzy zamówią grę w pre-orderze. Limitowa edycja Aurora na razie trafia na rynek w Wielkiej Brytanii w cenie 80 funtów.

Edycja limitowana dostępna będzie w wersji cyfrowej oraz fizycznej, która zostanie zapakowana w stylowego steelbooka. Wraz, z  nim otrzymamy m.in. Expansion Pass, 32-stronnicowy Artbook: The World of Metro. Reszta bonusów zależna od platformy, na jaką zakupimy grę. I tak, posiadacze Xbox One otrzymają cyfrowy kod dla Metro 2033 Redux, podczas gry gracze PS4 otrzymają dynamiczny motyw. Właściciele PC otrzymają cyfrową kopię artbooka oraz ścieżkę dźwiękową z gry.

Zawartość Expansion Pass nie jest jeszcze ustalona, a rozwój zawartości dla jednego gracza rozpocznie się po wejściu gry w fazę Gold. 4A Games zamierza wspierać tytuł aktualizacjami oraz darmowymi DLC.

[you tube=u9l2izgnKOU]

Na chwilę obecną wersja Aurora dostępna jest w sklepach w Wielkiej Brytanii, liczymy na to, że pojawi się również w sklepach w Polsce.

Metro Exodus jest trzecią częścią serii, został zapowiedziany jeszcze podczas E3 2017. Dopiero w tym roku zostało zdradzonych więcej szczegółów na temat nowego otwartego świata gry i jej mechaniki. Premiera gry została ustalona na 22 lutego 2019.

Źródło: twinfinite

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię