Strona głównaKonsoleMicrosoft obniża ceny dysków do Xbox Series, ale te pomarańcze nie dla...

Microsoft obniża ceny dysków do Xbox Series, ale te pomarańcze nie dla polskich graczy

Microsoft obniżył ceny dysków przeznaczonych do konsol Xbox Series X i S. Cena dysku o pojemności 1 TB zmalała o 70 dolarów. Jednak nie każdy będzie mógł nacieszyć się zmianami. Biednemu zawsze wiatr w oczy.

Dotychczas regularna cena dysków 1 TB do konsol Xbox Series wynosiła prawie 220 dolarów. Obecnie jest to niecałe 150 dolarów, czyli w przeliczeniu na złotówki około 620 złotych + VAT. Niestety jak na razie możemy tylko pomarzyć o tych „pomarańczach”, bo promocja nie dotyczy Polski.

Na razie nie wiadomo czy i w naszym kraju będzie możliwość zakupu pamięci w bardziej atrakcyjnej cenie. Obecnie oprócz pamięci 1 TB dostępne są także wersje 512 GB oraz 2 TB, firmy Segate. W planach jest również dostarczenie pamięci od Western Digital. Co więcej, Microsoft planuje wypuszczenie nowej marki dysków o nazwie C50. Jednak na razie nie została podana oficjalna cena.

Rozszerzenie pamięci w konsolach Xbox Series możliwe jest tylko z wykorzystaniem dedykowanych kart. Nieco łatwiej jest w przypadku PS5, gdzie zastosowano standardowe złącze M.2 SSD.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię