Strona głównaGryAktualnościMixer wprowadza swój własny Twitch Prime

Mixer wprowadza swój własny Twitch Prime

Na platformie Microsoftu będzie oczywiście nazywać się to nieco inaczej. 

Ninja będzie mógł dorzucić kolejnych parę groszy do swoich milionów subskrypcji. Zaprezentowany wczoraj na blogu Mixera pomysł jest nowym sposobem na wsparcie twórców przez ich fanów. Oficjalna nazwa to Support a Creator i na ten moment wygląda bardzo podobnie do Twitch Prime.

Zobacz: Tyler Ninja Blevins – jako pierwszy esportowiec w historii podpisał umowę z Adidasem

Microsoft wsparcie twórców połączył z Xbox Game Passem. Każdy nowy subskrybent ich abonamentu będzie miał 30 dni, żeby w ustawieniach swojego konta wpisać kod streamera, którego chcą obdarzyć swoim zaufaniem. I trzema dolarami. Samego subskrybenta Game Passa nie kosztuje to już oczywiście nic. Jeżeli zdecydował się jednak na zakup dostępu do szerokiej biblioteki gier, może przy okazji również pomóc wybranemu twórcy.

Chociaż Prime do Xbox Games Passa nie ma raczej żadnego podejścia, dobrze widzieć kolejne platformy dbające o swoich twórców. Epic Games wprowadził Creator Code, Twitch Prime cieszy się ogromną popularnością niemalże od dnia jego wprowadzenia, a teraz Mixer uczy się od swoich bardziej doświadczonych kolegów.

Kto wie, może dla niektórych twórców będzie to powód, żeby przenieść się na platformę Microsoftu albo zacząć tam swoją karierę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię