Advertisement
Strona głównaGryAktualnościRocket League - 12 sezon oficjalnie rozpoczęty!

Rocket League – 12 sezon oficjalnie rozpoczęty!

Można już ściągać aktualizację i siadać do nowego Rocket Passa. 

Podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, koniec jednego oznacza również początek drugiego. Nagrody za 11 sezon są już dostępne do odebrania dla tych bardziej oddanych graczy Rocket League, którzy trenowali gry rankingowe z myślą o poprawie swoich umiejętności oraz kuszących nagrodach.

Zobacz: Rocket League – z gry znikną losowe loot boxy

Razem z nowym sezonem pojawił się kolejny, czwarty już Rocket Pass. Mechanika doskonale znana wielu fanom gier multiplayer została zapoczątkowana przez Dotę, a bardziej spopularyzowana w Fortnite. W Rocket League działa to bardzo podobnie. Wydanie 10 kluczy na Rocket Passa w tym sezonie oznacza natychmiastowy dostęp do nowego samochodu, Mudcata.

Wielu graczy powinna również ucieszyć informacja, że od nowego sezonu tygodniowe zadania przestaną wygasać. Teraz będziecie mogli wszystkie zadania z całego sezonu zrobić pod sam jego koniec. Wcześniej gra wymuszała regularne logowanie oraz wykonywanie challenge’y przed stosunkowo krótkim okresem wygaśnięcia.

Jeżeli jesteście fanami Rocket League, właśnie dostaliście kilka bardzo przekonujących powodów, żeby spędzać w grze znacznie więcej czasu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię