Strona głównaKonsoleMocne uderzenie Games with Gold. W listopadzie m.in. Battlefield 1 i Assasin's...

Mocne uderzenie Games with Gold. W listopadzie m.in. Battlefield 1 i Assasin’s Creed 1

Jako jedną z najsilniejszych stron Xbox One w tej generacji konsol gracze często wymieniają abonamenty oferowane przez Microsoft, w ramach których ma się dostęp do wielu tytułów po bardzo niskich cenach. Dzisiaj dostali kolejny, bardzo silny argument do rąk.

Ujawniona dzisiaj zawartość Games With Gold to dla wielu graczy prawdopodobnie jeden z najmocniejszych (jeśli nie najmocniejszy) zestaw gier od czasu powołania do życia tego abonamentu. Łatwo policzyć, że zakup tego abonamentu zwróci się już po pobraniu czterech wspomnianych niżej gier, nie wspominając o wszystkich pozostałych. Ceny abonamentu Games with Gold wynoszą bowiem obecnie od 29 zł w opcji 1 miesiąca do 249 zł w opcji za cały rok. A w listopadzie szczęśliwi posiadacze konsol Xbox zagrają w:

  • Battlefield 1 (Xbox One)
  • Race The Sun (Xbox One)
  • Assasin’s Creed 1 (Xbox 360 i Xbox One)
  • Dante’s Inferno (Xbox 360 i Xbox One)

Battlefield 1 będzie dostępny przez cały listopad, Race The Sun pojawi się między 16 listopada a 15 grudnia, pierwsza część sagi Asasynów trafi do korzystających z abonamentu w dniach od 1 do 15 listopada, a przez kolejne dwa tygodnie będzie można pobrać Dante’s Inferno. Dwie ostatnie gry będą oczywiście dostępne na obu konsolach MS dzięki wstecznej kompatybilności. Która ze wspomnianych gier interesuje Was najbardziej?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię