Strona głównaGryAktualnościNowy gameplay Modern Warfare prezentuje kolejne tryby gry

Nowy gameplay Modern Warfare prezentuje kolejne tryby gry

25 minut prosto z PlayStation 4 Pro. 

Ostatnie tygodnie mijają fanom Call of Duty pod znakiem emocjonujących i przełomowych wydarzeń. Szczegółowa customizacja broni, cross-play, plotki o battle royale, a teraz kolejny, solidny fragment rozgrywki.

Zobacz: Call of Duty: Modern Warfare – będą skiny, ale tylko pasujące do całości. Koniec z różowymi karabinami

Trzeba przyznać, że powyższy materiał to gratka dla wyczekujących premiery Modern Warfare fanów. Infinity Ward opublikowało wideo w świetnej jakości, gdzie w każdym, kolejnym meczu zmienia się dosłownie wszystko. Od pory dnia aż po mapy. Wreszcie zaczyna również bardziej przypominać to Call of Duty, o którym na chwilę chyba zapomnieliśmy, wśród tych wszystkich plotek o 100-osobowych trybach, pojazdach i zajmowaniu punktów w stylu Battlefielda.

Wreszcie dostaliśmy również jasny i wyraźny gameplay z PlayStation. Do tej pory, przy okazji wszystkich prezentacji i ogłoszeń, nie było do końca pewne, czy mamy do czynienia z konsolami. Podczas ostatniego eventu wielu graczy usiadło z kolei przy myszkach i klawiaturach. Teraz jednak wszystko zostało powiedziane głośno i wyraźnie – PlayStation 4 Pro z kontrolerem w ręku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię