Strona głównaGryAktualnościMonster Hunter: Rise - Capcom ujawnia najpopularniejsze bronie dema

Monster Hunter: Rise – Capcom ujawnia najpopularniejsze bronie dema

Capcom zdradził ostatnio swoim fanom, jak wygląda popularność poszczególnych broni w Monster Hunter: Rise.

Demo Monster Hunter: Rise od blisko miesiąca jest dostępne w Nintendo eShop na Switchu. Gracze wciąż testują nową odsłonę popularnej serii, poznają prezentowane w demie potwory i wyczekują premiery pełnej wersji.

Zobacz: Znamy datę premiery Apex Legends na Nintendo Switch

Capcom postanowił podzielić się ostatnio z graczami kilkoma ciekawymi statystykami. Poznaliśmy trzy najpopularniejsze bronie Rise. Łącznie w grze jest ich 14 i jest to zawsze bardzo ciężki wybór dla graczy. Chociaż bronie można było zmieniać płynnie w większości poprzednich tytułów, walka z najsilniejszymi potworami wymaga bardzo dobrej znajomości swoich narzędzi.

Podobnie jak w World, wśród osób ogrywających Rise ogromną popularnością cieszy się Long Sword. Aż 19% graczy zdecydowało się na wybranie słynnej katany z szybkimi, zadającymi duże obrażenia atakami. Za nią na podium znajduje się Great Sword, którego używa 9,7% graczy, a trzecie miejsce (9,6%) zajął Hunting Horn.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię