Strona głównaGryAktualnościZapowiedziano nowy content do Monster Hunter: World. Dostaliśmy datę premiery oraz darmowy...

Zapowiedziano nowy content do Monster Hunter: World. Dostaliśmy datę premiery oraz darmowy Trial na PS4

Wczorajszy State of Play przyniósł sporo niespodzianek. Gdzieś pomiędzy różnymi zwiastunami znalazło się miejsce dla Monster Huntera oraz jego nadchodzącego dodatku.

Fani polowań na wielkie stwory dostali wczoraj całą masę interesujących informacji. Capcom już od jakiegoś czasu zapowiadał, że 9 maja będzie dniem, kiedy zaadresowane zostaną najbardziej nurtujące społeczność pytania. Teraz przyszedł czas, żeby wszystko podsumować i ocenić.

Zobacz: Monster Hunter: World oraz Prey w Xbox Game Pass

Kolejna ekspansja nazywa się Iceborne i wygląda dokładnie tak, jak możecie sobie wyobrazić – biało. Nowe potwory, nowe mechaniki i Velkhana, smok zapowiadający się na głównego bohatera tego dodatku. Jeżeli jesteście stałymi bywalcami Monster Huntera, na pewno wiecie już, czego się spodziewać. Każdy kolejny potwór otwiera drzwi w kierunku nowego ekwipunku oraz tony grindu. Iceborne zadebiutuje już 6 września.

Capcom naszykował również niespodziankę dla tych graczy, którzy jeszcze nie mieli okazji przetestować jednego z ich flagowych tytułów. Od dzisiaj aż do 20 maja Monster Hunter: World jest dostępny w formie darmowego Triala na PlayStation 4. Wersja testowa pozwoli przejść fabułę aż to HR4 i misji z Tobi-Kadachim. Mówiąc wprost, oznacza to konkretny kawałek rozgrywki, możliwość walki z różnymi rodzajami potworów oraz przedsmak tego, co ma do zaoferowania pełna wersja.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię