Strona głównaGryAktualnościTetris 99 z płatnym DLC. Wreszcie będziemy mogli grać offline

Tetris 99 z płatnym DLC. Wreszcie będziemy mogli grać offline

Dobra wiadomość dla tych, którzy marzyli ostatnio o rundce w Tetrisa w pociągu czy samolocie. Nintendo dostarcza nową zawartość do swojego multiplayera.

„Big Block DLC” – tak nazywa się pierwszy, płatny dodatek do Tetris 99, popularnej ostatnio gry online na Nintendo Switch. DLC przedstawia długo wyczekiwane przez fanów granie offline. Oznacza to nie tylko możliwość cieszenia się Tetrisem w miejscach pozbawionych internetu, ale również tryby niewymagające subskrypcji Nintendo Switch Online.

Zobacz: Devil May Cry już wkrótce na Nintendo Switch

Mówiąc konkretniej, CPU Battle oraz Marathon. Pierwszy z nich jest odzwierciedleniem multiplayera w wersji offline. Przeciwko nam staje 98 botów, których musimy pokonać w walce o zwycięstwo. Marathon z kolei to bardziej klasyczne doświadczenie, dobrze znane wszystkim fanom Tetrisa. Tutaj walczycie z czasem. Musicie wyczyścić jak najwięcej linii i radzić sobie z coraz szybciej spadającymi klockami.

Przy okazji informacji o pierwszym DLC poznaliśmy również szczegóły kolejnego turnieju. Maximus Cup 3 rozpocznie się 17 Maja, potrwa przez cały weekend i pozwoli zdobyć graczom nowy motyw w stylu Game Boya.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię