Strona głównaGryAktualnościZnamy datę premiery remake'u MediEvil na PS4

Znamy datę premiery remake’u MediEvil na PS4

Zwiastun remeke’u Final Fantasy VII nie był jedynym zaprezentowanym podczas nocnego State of Play Sony. Poznaliśmy również nowe szczegóły dotyczące nadchodzącej nowej wersji gry MediEvil.

Przebudowany i odświeżony MediEvil może być nie mniejszym wydarzeniem niż nowa odsłona Final Fantasy VII. Gra z 1998 oryginalnie była wydana na pierwszą generację konsol PlayStation. Wcielamy się w niej postać rycerza Daniela Fortesque’a, który ginie podczas obrony swoje królestwa, najechanego przez armię nieumarłych czarnoksiężnika Zaroka. Kiedy po stu latach Zarok postanawia ponownie zaatakować Gallowmere, jeszcze raz wskrzesza armię, a wraz z nią rycerza Daniela, który pozbawiony oka i fragmentu szczęki postanawia zemścić się za swój los.

Zobacz: Trailer Final Fantasy VII Remake robi wrażenie. Zapowiedź podgrzała emocje fanów

Gra jest przedstawiona z widoku trzeciej osoby. Rozgrywka polega na walce z nacierającymi na nas przeciwnikami, odkrywaniu zakamarków fabuły oraz rozwiązywaniu kolejnych zadań. Po drodze ulepszamy uzbrojenie naszego bohatera, początkowo uzbrojonego wyłącznie w swoją rękę.

Zobacz: Capcom próbuje nam coś powiedzieć. Czy chodzi o remake Resident Evil 3?

Główne zmiany polegają oczywiście na nowej oprawie graficznej. Będzie ona utrzymana w trochę bajkowym, choć bardzo ciężkim klimacie. Niestety na zwiastunie możemy zauważyć spore różnice w jakości grafiki w poszczególnych lokacjach. Miejmy nadzieję, że w finalnej wersji gry nie będzie to aż tak mocno widoczne.

Remake MediEvil na konsole PlayStation 4 zadebiutuje 25 października.

I dla kontrastu tak gra wyglądała w 1998 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię