Strona głównaGryAktualnościMortal Kombat 11 – twórcy gry w trailerze przemycają zapowiedź Termionatora i...

Mortal Kombat 11 – twórcy gry w trailerze przemycają zapowiedź Termionatora i Asha jako nowych wojowników

Mortal Kombat 11 to plejada grywalnych postaci, które w bardzo umiejętny sposób dozowane są przez deweloperów. Tym razem zwiastun w zawoalowany sposób zapowiada Terminatora oraz Asha z Evil Dead jako grywalne postacie. Żeby jednak się o tym przekonać trzeba oglądać trailer bardzo uważnie.

Jeżeli jesteście wyjątkowo spostrzegawczy i zwracacie uwagę na detale i drobne niuanse z pewnością wyłapiecie zapowiedź nadejścia dwóch wojowników spoza uniwersum Mortal Kombat. Najpierw obejrzyjcie poniższy trailer.

Zobacz: Mortal Kombat 11 – pierwsze informacje o DLC w przyszłym tygodniu

Zauważyliście coś ciekawego? Jeżeli nie to nie martwcie się, bo ja również nie zwróciłem kompletnie na to uwagi. Sam trailer koncentruje się głownie na postaci Shang Tsunga i jego zdolności przemiany w innych wojowników ninja. Jest tu także kilka innych postaci Sindel, Nightwolf, Spawn. Jednak Terminatora ani Asha jakoś nie można zobaczyć. Bo ich nie widać, tylko słychać. Konkretnie chodzi o muzykę w tle rozpoznaną przez fanów jako ścieżka z Terminatora. Z kolei odgłos rozbryzgu krwi oraz dźwięki piły łańcuchowej są żywcem wzięte z serii filmów Evil Dead.

Wprowadzenie obu postaci do gry w wersji na konsolę Switch sugerowały również dane poukrywane w plikach gry. Chociaż sam Bruce Campbell, odtwórca postaci Asha, zaprzeczał tym doniesieniom. Późniejsza jego wypowiedź sugerowała jednak coś innego. A jak będzie naprawdę przekonamy się wkrótce.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię