Strona głównaGryAktualnościPiraci mogą ogłosić sukces - najnowsza wersja Denuvo złamana

Piraci mogą ogłosić sukces – najnowsza wersja Denuvo złamana

Wciąż trwa walka między crackerami i twórcami zabezpieczeń DRM. Szala zwycięstwa co chwilę przechyla się to na jedną, to na drugą stronę. Aktualnie sukces mogą ogłosić piraci, bowiem udało im się złamać najnowszą wersję Denuvo, oznaczoną jako 5.2.

Denuvo 5.2 zostało złamane. Tym samym wkrótce powinny pojawić się pirackie wersje takich gier jak: Football Manager 2019 oraz Mega Man 11. W przyszłości z tego zabezpieczenia miały też korzystać Hitman 2 oraz Battlefield V, ale w związku z obejściem zabezpieczeń ich użycie nie jest już takie pewne.

Nadal nie wiadomo, co ze starszą wersją Denuvo 4.9. Niektóre strony podają, że ona również została złamana. Z kolei inni twierdzą, że wciąż nie udało się obejść starszych zabezpieczeń i dlatego nie ma jeszcze pirackich wersji FIFY 19, Monster Hunter: World czy też Shadow of the Tomb Raider, które korzystały z tej wersji DRM.

Jakby nie było, nie popieramy piractwa i nigdy nie będziemy. Nie zmienia to faktu, że Denuvo jest złem w najczystszej postaci i zamiast walczyć z piratami, często utrudnia życie normalnych graczy. Na to zgody być nie może!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię