Strona głównaWiadomościRozrywkaNazwali syna Google, na cześć wyszukiwarki

Nazwali syna Google, na cześć wyszukiwarki

Na temat dziwnych imion można mówić dużo. Dzisiaj już coraz mniej dziwią nas Brajanki, Dżesiki czy inne Mścisławy. Inspiracji co do wyboru imienia rodzice coraz częściej szukają w Google. Ale po co szukać jak można nadać dziecku imię Google.

Serwis The Jakarta Post donosi, że Ella Karina i Andi Cahya Saputra postanowili nazwać swojego syna Google. Matka dziecka była z początku sceptyczna i przez kilka miesięcy określała syna mianem „dzidziuś” jednak w końcu przyzwyczaiła się do jego imienia. I jak mówi:

Mam nadzieję, że mój syn będzie liderem, który prowadzi wielu ludzi, który jest przydatny dla wielu innych.

Z kolei ojciec dodaje:

Niektórzy mówili, że nazwałem swojego syna Google, aby otrzymać rekompensatę finansową, albo że mój syn zostanie w przyszłości zatrudniony przez Google, albo Google zapłaci mu za naukę. Powiedziałem Amen do pozytywnych wiadomości, ponieważ staram się myśleć pozytywnie.

Zobacz: Google nie może powiedzieć ile będą kosztować gry w Stadia

Rodzice na świecie nadają swoim dzieciom imiona po miastach, znanych postaciach a teraz po korporacjach. W przeszłości zdarzały się dzieci nazwane na cześć firm lub produktów jak Go-Pay lub Pajero Sport, które otrzymały od firm upominki. Nie możemy również zapomnieć o chłopcu imieniem Deckard Cain Elder, po którym została z kolei nazwana postać w grze Diablo. On sam z kolei imię nadane miał po bohaterze filmu Bladerunner.

Chłopiec Google

Wracając jednak do Googla, chłopiec otrzymał już kilka prezentów od Google Indonesia.

Google Indonesia zadziwiło nas. Pogratulowali nam i życzyli, aby małe gogle mogło stać się pomocną i wartościową osobą dla wielu innych.

Chłopiec Google

Zobacz: Vortex – polska Google Stadia działa od dawna i ma ambitne plany

Teraz przed chłopcem ciężkie zadanie, musi wiedzieć absolutnie wszystko.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię