Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077- garaż z samochodami, muzyka w radio i tętniące życiem miasto

Cyberpunk 2077- garaż z samochodami, muzyka w radio i tętniące życiem miasto

CD Projekt cały czas podsyca hype na Cyberpunk 2077 zdradzając do jakiś czas kolejne smaczki związane z tytułem. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami tytuł będzie miał wiele wspólnego z GTA, czerpiąc z serii to co najlepsze, czyli samochody, garaże oraz stacje radiowe.

W ostatnim materiale udostępnionym na oficjalnym profilu Cyberpunk 2077 na Twitterze, Paweł Sasko opowiedział o garażach. W grze będziemy mogli posiadać garaż, w którym z kolei będziemy przechowywać wiele samochodów oraz motorów. Co więcej każdy z pojazdów będzie wyposażony w radio. Z kolei w nim do wyboru będziemy mieli kilka stacji radiowych grających różne gatunki muzyki. Jest to jedną rzeczy, za którą bardzo lubię serię GTA i za którą pokocham również Cyberpunk 2077. Podejrzewam, że nie tylko ja grając w GTA zostawałem w samochodzie, bo akurat leciał mój ulubiony kawałek.

Zobacz: CD Projekt RED chciałby Meryl Streep w Cyberpunk 2077. Jestem na tak!

Zobacz: Cyberpunk 2077 – gracz nie będzie mógł atakować dzieci ani ważnych NPC

To jednak nie koniec nowości. W innym wywiadzie, przeprowadzonym dla serwisu AusGamers, Paweł Sasko mówił o rozbudowanych historiach i systemie scen. Będzie to ulepszona wersja tego co mieliśmy okazję doświadczyć w Wiedźminie 3, gdzie pojedynczy quest rozgałęział się na kilka innych, prowadząc do odblokowania nowych opcji romansu i nie tylko.

Jako gracz masz wszystkie możliwości jakie prowadzą cię przez różne historię. Rozwijaliśmy to tak, że kiedy przez nie przechodzisz czujesz, że jakiś rozdział historii właśnie się skończył. […] Jedną z rzeczy, które robimy jest upewnienie się, że przejście przez quest jest naprawdę płynne.

Jedną z rzeczy, które zrobiliśmy jest całkowite przebudowanie systemu scen. Ludzie mówili, że nas system scen dla Wiedźmina 3, był jednym z najbardziej zaawansowanych, jakie kiedykolwiek stworzono. I szczerze mówiąc wyrzuciliśmy go i zrobiliśmy nowy, który jest jeszcze lepszy. Właśnie przerobiliśmy go całkowicie i jest to jeden z powodów, dla których będziesz chodził po mieście żeby zobaczyć wszystkie sceny rozgrywające się wokół ciebie. Idziesz i rozmawiasz z kimś, a potem on idzie i rozmawia z tą kobietą, a potem ze sprzedawcą, a ty idziesz dalej, a wokół ciebie są wszyscy ci ludzie. Możemy to wszystko zrobić dzięki naszemu systemowi scen…

Premiera Cyberpunk 2077 zapowiedziana jest na PC, Xbox One oraz PS4 na 20 kwietnia 2020.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcewccftech
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię