Strona głównaEsportCounter-StrikeNEEX oraz Patitek w składzie Izako Boars

NEEX oraz Patitek w składzie Izako Boars

Izako Boars zbroją się. Zespół oficjalnie ogłosił nowych zawodników, to Sebastian “NEEX” Trela oraz Patryk “Patitek” Fabrowsk.

Spekulacje o dołaczeniu NEEX-a oraz Patitka pojawiły sie podczas turnieju relegacyjnego przed 30. sezonem ESEA MDL League, w którym obaj wystąpili w barwach Borsuków. Teraz zespół oficjalnie ogłosił ich jako nowych zawodników.

NEEX pojawia się w barwach Izako Boars już po raz drugi. Pierwszy raz reprezentował drużynę w marcu 2017 roku. W trakcie 7-miesięcznej przygody imponował zdolnościami snajperskimi. W 2018 roku miał epizody w różnych drużynach – Tommorow.gg, Pompa Team, Evolve by ITHardware.pl oraz PRIDE.

Patitek to bardzo młody, bo zaledwie 19-letni zawodnik, który ma za sobą reprezentowanie braw m.in. Venatores czy x-kom Team. W barwach x-komu osiągnął największe sukcesy, wygrywając Good Game League 2018 w Poznaniu.

Pierwszym sprawdzianem Izako Boars w oficjalnym już składzie, będzie poniedziałkowy mecz w ESEA MDL League, w którym zmierzą się z mistrzami Sezonu Jesień 2018 Polskiej Ligi Esportowej – AGO esports.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię