Strona głównaEsportCounter-StrikeNEO w FaZe Clan? CS-owy internet huczy od plotek o przyszłości Polaka

NEO w FaZe Clan? CS-owy internet huczy od plotek o przyszłości Polaka

Ciekawe informacje pojawiają się na temat przyszłości Filipa “NEO” Kubskiego. Były zawodnik Virtus.pro, który aktualnie gra w miksie Youngsters, jest łączony z FaZe Clan. Miałby tam zastąpić Adrena.

Pierwsze plotki na temat NEO w FaZe Clan zaczął “rozsiewać” na Twitterze DonHaci – nieco kontrowersyjna, znana z trollowania postać, która jednak czasem potrafiła się wykazać sprawdzonymi informacjami ze świata CS:GO. Napisał on, że według jego – niepotwierdzonych – informacji NEO jest rozważany jako IGL Faze Clan.

Można by taką informację zignorować i potraktować jako wykreowaną plotkę, gdyby nie to, co pojawiło się kilka godzin później. Jeden z użytkowników facebookowej grupy Esportowe Świry pokazał screena z serwera treningowego FaZe Clan, gdzie na liście zawodników możemy zobaczyć NEO. Polak pojawia się tam w miejsce wspomnianego wcześniej Kazacha.

To już kolejne spekulacje na temat przyszłości byłych zawodników Virtus.pro. Wcześniej sugerowano, że NEO i pashaBiceps mają pojawić się w składzie Codewise Unicorns. Nie pozostaje nic innego jak czekać na dalszy rozwój wypadków.

Czy Waszym zdaniem ewentualne pojawienie się NEO w FaZe to dobry krok w jego karierze?

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię