Strona głównaGryAktualnościNew World ponownie zalewa fala botów

New World ponownie zalewa fala botów

Koszmary fanów New World powracają. Przez kilka ostatnich dni na serwerach MMORPG Amazonu pojawia się coraz więcej botów.

Boty to nieodłączny problem New World niemalże od dnia premiery. Podobnie jak w wielu innych MMO, niektórym udało się zautomatyzować najbardziej żmudne procesy. Kiedy oni są zajęci inną grą albo śpią, bot łowi za nich ryby, zbiera surowce i zarabia pieniądze.

Zobacz: Resident Evil 4 Remake – aktor głosowy złamał NDA i potwierdził produkcję

Problem jest na tyle powszechny, że Gladd, popularny YouTuber Destiny, zrobił oddzielny materiał, w którym szuka botów. Trafia tam na różnych graczy podążających tą samą ścieżką w poszukiwaniu złóż rzadkich surowców.

Najpopularniejsze w NW są oczywiście boty łowiące ryby. Jest to najbardziej powtarzalna i przewidywalna aktywność w tej grze. Już kilka dni po premierze można było zobaczyć dziesiątki osób zebranych wokół jeziora, którzy rujnowali ekonomię gry.

Na Reddicie społeczność zauważyła również, że poziom botów rośnie. Amazon może mieć więc jakiś problem z systemem reportów i konsekwentnego banowania botów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię