Strona głównaWiadomościNinja broni gier wideo w amerykańskim Talk Show Jimmy'ego Fallona

Ninja broni gier wideo w amerykańskim Talk Show Jimmy’ego Fallona

Mainstreamowa twarz gamingu powróciła do popularnego, wieczornego programu. 

Trzeba przyznać, że Ninja ma ostatnio sporo rzeczy na głowie. Najpierw ku zaskoczeniu całej branży, przeniósł się na Mixera, później walczył z Twitchem, a niedawno wydał również swoją nową książkę. Między innymi dlatego po raz kolejny pojawił się w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon.

Zobacz: Tyler Ninja Blevins – jako pierwszy esportowiec w historii podpisał umowę z Adidasem

Przy okazji rozmowy o jego ostatnich dokonaniach, padło również pytanie o „mity” krążące wokół gier wideo, o kwestię przemocy oraz braku kontaktu z rzeczywistością. Większość graczy, niezależnie od ich stosunku do Fortnite’a, Ninjy czy nawet streamerów, powinna być zadowolona z odpowiedzi Tylera.

„Gry działają podobnie jak filmy, są odpowiednio oznaczane i przeznaczone dla osób powyżej konkretnego wieku. Dzieci nie powinny grać w gry dla dorosłych. Do rodziców należy obowiązek, żeby upewnić się, że ich pociechy nie spędzają czasu przy nieodpowiednich tytułach.”

– mówił podczas The Tonight Show Ninja. Co sądzicie o jego wypowiedzi?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię