Strona głównaKonsolePlayStation 5: szwedzki Media Markt wyprzedził Sony! Sklep wycenił konsolę jeszcze przed...

PlayStation 5: szwedzki Media Markt wyprzedził Sony! Sklep wycenił konsolę jeszcze przed jej ujawnieniem

PlayStation 5 może być towarem tak gorącym i pożądanym, że niektóre sklepy już zbierają zamówienia na konsolę Sony. Posuwają się przy tym do dość absurdalnych zagrań.

Premiera PlayStation 5 jest bardzo blisko, ale jednak w dalszym ciągu wiele cech nowej konsoli – w tym jej cena – pozostaje nieznanych. Nie przeszkodziło to szwedzkiemu oddziałowi Media Markt wystartować ze zbiórką zamówień przedpremierowych. W dodatku w ogłoszeniach pojawia się cena konsoli. Nieważne, że tej nie znają pewnie nawet ludzie w Sony – Szwedzi wycenili konsolę na około 950 euro czyli nieco ponad 4000 złotych.

Zobacz: Trwają prace nad nowym Gran Turismo na PlayStation 5

Oczywiście tak serio to podana cena jest tylko “zaślepką” w ogłoszeniu, w którym trzeba było coś wstawić. Prawdziwej ceny konsoli nikt nie zna i mocno wątpliwym jest, że poznali ją pracownicy szwedzkiego Media Markt. Chociaż sugerowana moc konsoli może oznaczać, że faktycznie możemy mieć do czynienia z bardzo drogim urządzeniem. Na pewno Szwedom trzeba oddać sprawiedliwość za przygotowanie się na moment premiery. Konsola obecnej generacji rozchodziła się w okamgnieniu, a sklepy nie były przygotowane na tak ogromne zainteresowanie graczy. Preordery są więc sposobem na to, by podobna sytuacja się nie powtórzyła. 

Zobacz: PlayStation 5 – poznaliśmy wyniki wydajności nowej konsoli

A gdyby któryś z polskich sklepów zorganizował podobny preorder, zapisalibyście się?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię