Advertisement
Strona głównaWiadomościRozrywkaThe Sims Spark'd - telewizyjne reality show w świecie Sims 4

The Sims Spark’d – telewizyjne reality show w świecie Sims 4

Electronic Arts ogłosiło start The Sims Spark’d – nowego reality show opartego o tworzenie własnych światów i historii w 4. części Simsów.

Jak zapowiadają pomysłodawcy, rywalizacja w The Sims Spark’d będzie polegać na tworzeniu “najbardziej unikalnych postaci, światów i opowieści”. Seria będzie się składać z czterech części, emitowanych co tydzień. Pierwszy odcinek ma się pojawić w piątek, 17 lipca o 5:00 polskiego czasu. Show tworzone jest we współpracy z ekipą Eleague, znaną z realizacji turniejów esportowych.

The Sims Spark'd

W grze brać będzie udział 12 uczestników, rywalizujących o 100 tysięcy dolarów. Każdy z uczestników będzie musiał zrobić odpowiednie wrażenie na loży jurorów. Znajdują się wśród nich Kelsey Impicciche, Tayla Parx i Dave Miotke. Hostem programu będzie były uczestnik amerykańskiego Idola – Rayvon Owen.

Zobacz: The Sims 4 – wirtualne życia nadal biją rekordy sprzedaży!

Nie wiadomo jeszcze kto znajdzie się na liście uczestników, ale mają wśród nich być “znajome osobistości internetu, które dobrze orientują się w realiach gry”. Jednak rywalizować mogą nie tylko uczestnicy, ale także widzowie. Organizatorzy przygotowali dla nich serię wyzwań, które będą pojawiać się w grze równo z emisją programu. Najlepsi będą mieli okazję wziąć udział w kolejnych edycjach programu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię