Strona głównaKonsoleNintendo nie ma w planach wydania modelu Switch Pro. Przynajmniej w najbliższym...

Nintendo nie ma w planach wydania modelu Switch Pro. Przynajmniej w najbliższym czasie.

Wbrew krążącym w sieci potom Nintendo nie planuje w najbliższym czasie zapowiadać nowej wersji konsoli Nintendo Switch. Informacje te zostały przekazane podczas spotkania firmy z inwestorami.

Podczas spotkania Q&A pomiędzy Nintendo i inwestorami dotyczącego wyników finansowych firmy padło pytanie o plany na wprowadzenie nowej wersji konsoli. Nintendo zdementowało plotki, na temat planów zapowiedzi konsoli Switch Pro.

Przynajmniej nie planuje zrobić tego w tym roku. Wygląda więc na to, że konsola nie jest jeszcze gotowa. Prezes Nintendo nie zaprzecza jednak planów stworzenia wersji Pro lub Super, jednak odkłada prezentacje i premierę urządzenia. Jak na razie japońska firma nigdy nie zapowiedziała oficjalnie nowej wersji konsoli.

Zobacz: Fallout: The Frontier – nieoficjalny dodatek do New Vegas i skandal obyczajowy

Tym samym jedyne nowe modele Nintendo Switch to Nintendo Switch Mario Red & Blue Edition oraz Nintendo Switch Monster Hunter Edition, które trafią na rynek kolejno w lutym i marcu. Zostało to zakomunikowane przez zarządców Nintendo podczas dzisiejszej sesji pytań i odpowiedzi.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię