Strona głównaKonsoleNintendo Switch: Bayonetta 3 z wcześniejszą datą premiery

Nintendo Switch: Bayonetta 3 z wcześniejszą datą premiery

Dobra informacja dla Fanów serii Bayonetta. Według informacji przekazanych przez menedżera ds. marketingu Nintendo w USA, Billa Trinena, premiera trzeciej części gry ma nastąpić wcześniej niż to wcześniej zakładano.

Informacje te zostały przekazane podczas prezentacji Astral Chain w najnowszej wersji Nintendo Direct. Według przedstawicieli Nintendo Bayonetta 3 jest jeszcze w fazie produkcji, jednak prace nad tytułem idą znacznie lepiej niż zakładano.

Zobacz: Link powróci na Nintendo Switch w remasterze The Legend of Zelda: Link’s Awakening

Uważam, że partnerstwo pomiędzy Nintendo i PlatiniumGames jest wspaniałe. Ponieważ gdy patrzę na Astral Chain widzę rodzaj intensywnej gry akcji, której nie było zbyt wiele na platformach Nintendo.

Dzięki współpracy z PlatiunumGames, możemy dostarczyć takie rzeczy i wraz z  Baoynetta 3 pomoże uzupełnić bibliotekę gier dostępnych na Switch.

Oczywiście to kolejna gra [Bayonetta 3], która może nadejść nieco wcześniej niż przewidywano,może się to stać jeszcze w tym roku.

Zobacz: Nintendo jeszcze w tym roku zaprezentuje Switch VR?

Jest to troszeczkę dziwne, że Nintendo potwierdza premierę tytułu, którego jeszcze praktycznie nie widzieliśmy poza prezentacją podczas Game Awards 2017. Śmiem wątpić czy Bayonetta 3 będzie mała premierę w tym roku. Ale może Nintendo tym razem miło nas zaskoczy. Cóż przekonamy się.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamepur
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię