Strona głównaKonsoleNintendo Switch Lite - modyfikacja pozwala na ładowanie bezprzewodowe

Nintendo Switch Lite – modyfikacja pozwala na ładowanie bezprzewodowe

Nintendo Switch Lite nie jest idealna, ale mimo to zyskała ogromną popularność ze względu na swoją stosunkowo niską cenę. Ci, którzy lubią eksperymentować, mogą pokusić się o przydatną modyfikację.

Ani Nintendo Switch, ani Switch Lite nie wspierają ładowania bezprzewodowego. Jednak jest sposób, by takowe wsparcie dodać. Autor kanału Robotanv nagrał film, na którym pokazuje krok po kroku, co trzeba zrobić, by nasz Switch Lite dało się ładować bez konieczności podpinania go do docka czy kabla zasilającego. Uwaga: wymagana do tego jest lutownica.

Ingerencja w konsolę wymaga otwarcia obudowy, a następnie przylutowania specjalnego adaptera, który umożliwia ładowanie bezprzewodowe. Oprócz tego, potrzebna jest jeszcze specjalna cewka, umieszczona wewnątrz obudowy.

Zobacz: Super Nintendo World dostanie ekspansję z Donkey Kongiem

Ostrzegamy: powyższe modyfikacje wiążą się z utratą gwarancji, a ponieważ wymagają otwarcia obudowy i korzystania z lutownicy, ani my, ani autor nagrania nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w procesie modyfikowania. Pamiętajcie, że wszystko robicie na własną rękę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceSlashGear
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię