Strona głównaGryAktualnościDarmowy dodatek do No Man’s Sky dodaje do gry okręty podwodę, zatopione...

Darmowy dodatek do No Man’s Sky dodaje do gry okręty podwodę, zatopione wraki oraz potwory morskie

Po co eksplorować kosmos, gdy głębiny oceanów pozostają do tej pory niezbadane? Do tego samego wniosku doszli deweloperzy No Man’s Sky i udostępnili nam fascynujący podwodny świat w najnowszym darmowym dodatku The Abyss.

To kolejna duża i bardzo ważna aktualizacja No Man’s Sky. Tym razem poza kosmosem będziemy mogli zwiedzać morskie otchłanie. Hello Games już od kilku tygodniu podsyca ciekawość graczy, jednak do tej pory niewiele zdradzał na temat szczegółów Abyss. Na szczęście dzisiaj deweloper udostępnił nowy trailer, który rzuca nieco światła na temat aktualizacji.

Zobacz także: No Man’s Sky otrzymuje potężną aktualizację na pierwsze urodziny

Poza możliwością zwiedzania głębin wraz z aktualizacją otrzymujemy kampanię fabularną The Dream od the Deep – która dodaje nowe misje związane z nurkowaniem. Ponadto będziemy mogli zasiąść za sterami nowego pojazdu Nautiliona, który umożliwi nam eksploracje bezdennej otchłani. Statek ten będzie można ulepszać zarówno kosmetykami jak i nowymi częściami.

Dokładny czas aktualizacji nie został jeszcze określony, jednak według zapewnień dewelopera będziemy mogli cieszyć się grą jeszcze przed Halloween. Gra dostępna jest na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię