Strona głównaGryAktualnościNolan North chce kolejnej części gry Deadpool

Nolan North chce kolejnej części gry Deadpool

Aktor Nolan North chce powstania kolejnej gry z Deadpoolem. Co więcej, miałby wziąć w niej udział Ryan Reynolds lub Ryan Gosling.

Aktor głosowy Nolan North namawia Marvela do stworzenia kolejnej części gry Deadpool. Aktor, który udzielił postaci głosi w grze Activision z 2013 roku udzielił wywiadu Comic Book Movie.

Próbuję zmusić Marvela do zrobienia kolejnej gry wideo Deadpool i moglibyśmy poprosić Ryana, aby przyszedł i zagrał w niej epizod.

Zobacz: GTA przeniesione do “realu” jako serialowa parodia

Potem aktor dodał.

Craig Kyle, który był jednym z producentów, powiedział, że Ryan Reynolds był wieloletnim fanem i naprawdę chwalił to co zrobiłem. Naprawdę to polubił i wiem, że kiedyś grał w tę grę  z Jacksepticeye i bardzo mnie chwalił. Zacząłem rozmawiać z Ryanem na Twitterze, mówiąc mu, że sprawił, że stałem się bardziej cool dla moich dzieci, niż kiedykolwiek wcześniej.

North zażartował również, że mając na myśli Ryana, który miałby zagrać w grze, miał na myśli kogoś innego.

Tak naprawdę liczyłem na drugiego Kanadyjczyka, Ryana Goslinga i jego rozmarzone niebieskie oczy.

Deadpool z 2013 został opracowany przez Activision i High Moon Studios, które miało wspierać Bungie w rozwoju Destiny. Po rozpadzie Bungie i High Moon, Activision wróciło do prac nad serią Call of Duty. Gra została wydana na Xbox 360, PS3 i PC. Potem pojawiła się na PS4 i Xbox One w 2015 roku.

Powstaniu gry obecnie nie sprzyja przejęcie marki przez Disneya. Według ostatnich plotek film Deadpool 3 nie powstanie w najbliższym czasie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię