Strona głównaGryAktualnościMass Effect: Legendary Edition – to nazwa zremasterowanej trylogii?

Mass Effect: Legendary Edition – to nazwa zremasterowanej trylogii?

Według najnowszych plotek zremasterowania wersja trylogii Mass Effect będzie nosiła nazwę Legendary Edition. Co więcej, nowa wersja nie będzie dostępna na Nintendo Switch.

Przez jakiś czas było dość cicho na temat remasteru Mass Effect. Tym razem pojawiły się nowe przecieki. Według informacji przekazanych przez Jeffa Grubba podczas jednego z podcastów nowa wersja będzie nazwana Mass Effect: Legendary Edition. Grubb zdradził także, że gra nie będzie dostępna na konsolę Nintendo Switch. Jest to dość zaskakujące, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że taka wersja gry pojawiła się u jednego z zagranicznych sprzedawców jako placeholder.

Zobacz: Corsair zapowiada nowe bloki wodne serii Hydro X dla GeForce RTX 3000

Należy jednak pamiętać, że nigdy nie było oficjalnego komentarza EA i BioWare na temat remasteru trylogii Mass Effect. Ostatnio mówiło się, że EA panuje zapowiedzieć grę w październiku, jednak Grubb twierdzi, że stanie się to jeszcze w tym tygodniu.

Zobacz: GTA przeniesione do “realu” jako serialowa parodia

Wiemy natomiast, że w drodze jest artbook The Art of the Mass Effect Trilogy, który ma trafić do sprzedaży w lutym przyszłego roku. To trochę daleko od tradycyjnego N7 Day, który wypada w listopadzie. Czy w tej sytuacji możemy jednak liczyć na szybszą premierę remastera?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię