Strona głównaGryAktualnościNowa aktualizacja Fortnite po raz kolejny zmieni metę shotgunów

Nowa aktualizacja Fortnite po raz kolejny zmieni metę shotgunów

Fanów popularnego battleroyale’a czekają kolejne zmiany. 

Po wprowadzeniu kontrowersyjnego przedmiotu, Epic kontynuuje swoje próby zbalansowania shotgunów.

Zobacz: League of Legends pobiło Fortnite na Twitch

Głównym bohaterem dzisiejszej, obfitej w content aktualizacji jest Tactical Shotgun. Znienawidzona przez większość społeczności strzelba doczekała się dwóch, nowych poziomów rzadkości, epickiej oraz legendarnej. Biorąc pod uwagę, że Epic zdecydowało się również na nerf Combat Shotguna, meta może znów ulec zmianie.

Oprócz tego, nowy patch wprowadza sporo zmian, które ułatwią życie graczy na dłuższą metę. Stackujące się przedmiot będą teraz automatycznie podnoszone z podłogi, a ich nadmiar nie będzie powodował wyrzucenia całego stacka z ekwipunku. Poczyniony został również kolejny krok w kierunku naprawienia dźwięków podczas walki na bliski dystans.

W części competitive dzisiejszej aktualizacji poznaliśmy z kolei szczegóły dotyczące nadchodzących turniejów. Na Xboksie pojawi się turniej z pulą nagród wynoszącą milion dolarów, a 21 lipca odbędzie się kolejny Trio Cash Cup, jednodniowa rywalizacja najlepszych trójek na świecie.

Wszystkie informacje odnośnie udziału w turniejach, razem z dokładną listą wszystkich zmian, znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię