Strona głównaWiadomościHardwareNowe obudowy Mini-ITX Silverstone SUGO 15

Nowe obudowy Mini-ITX Silverstone SUGO 15

Firma Silverstone w swojej ofercie ma kilka bardzo ciekawych obudów Mini-ITX, a model SUGO 15, to najnowsza propozycja dla osób, które cenią sobie ten format.

Obudowa Silverstone SUGO 15 oferuje kilka unikatowych rozwiązań, praktycznie niespotykanych w innych obudowach Mini-ITX. Możemy w niej zmieścić płyty główne w formacie Mini-ITX, ale też Mini-DTX. Co więcej, karta graficzna może mieć długość aż 330 mm, a jej wysokość to może być pełne 3-sloty. Procesor możemy chłodzić na kilka sposobów, po pierwsze możemy zainstalować klasyczny schładzacz powietrzny, wieżowy do wysokości 183 mm, lub zestaw AIO 240 mm.

Najnowsza obudowa SUGO 15 oferuje modułową budowę wnętrza, oznacza to, że boczne panele możemy wymieniać na inne, i w zależności od tego, co chcemy tam zainstalować, to instalujemy odpowiedni panel np. dwa dyski mechaniczne 3,5 cala, chłodnicę 120 mm i wentylator lub chłodnicę 240 mm.

Nowy model łatwo rozpoznamy ze względu na zastosowane materiały, przedni panel wcześniej był wykonany z tworzywa sztucznego, teraz jest to aluminium. Obudowa występuje w dwóch wersjach kolorystycznych białej i czarnej i jest już dostępna w sklepach w cenie 167,50 USD.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię