Strona głównaKonsoleNowe Pokemony od twórców Mario Cart Tour

Nowe Pokemony od twórców Mario Cart Tour

W życiu pewne są podatki, śmierć oraz to, że twórcy gier zawsze będą chcieli wycisnąć z popularnej serii jak najwięcej. Nie inaczej jest z Pokemonami, na fali popularności filmowej adaptacji Detektywa Pikachu, DeNa i Pokemon Company zapowiadają nową grę mobilną o sympatycznych stworkach.

Podczas spotkania inwestorów w Japonii firma DeNA ogłosiła nawiązanie współpracy z The Pokemon Company w ramach produkcji nowego mobilnego tytułu Pokemon. Niestety nie zostały zdradzone żadne szczegóły dotyczące gry.

Zobacz: Gracze wytworzyli specjalny obszar w mózgu do… rozpoznawania Pokemonów

DeNA współpracowała już wielokrotnie z Nintendo przy produkcji innych mobilnych tytułów takich jak Super Mario Run, Fire Emblem Heroes, Animal Crossing: Pocket Camp a także Mario Kart Tour. Nowy spinn-off o Pokemonach ma zostać udostępniony jeszcze w tym roku podatkowym, który trwa do marca 2020.

Zobacz: True Detective Pikachu – pokemony w trochę innym wydaniu. Oglądacie na własne ryzyko

Twórcy obiecują zdradzić więcej szczegółów później. Według nieoficjalnych informacji nowa gra nie będzie wykorzystywała żadnej znanej dotychczas koncepcji gier Pokemon. Nowy tytuł ma pokazać zupełnie nową formułę, takich jak eksploracja świata rzeczywistego. Wygląda więc na to, że może to być jednak kolejne Pokemon GO, czyli raczej nic nowego.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię