Strona głównaKonsoleFinal Fantasy VII Remake będzie podzielony na co najmniej trzy gry

Final Fantasy VII Remake będzie podzielony na co najmniej trzy gry

Od ogłoszenia remaku Final Fantasy VII minęło już cztery lata. Przez ten czas wiele się zmieniło, jednak jedna rzecz pozostała niezmienna, Square Enix nadal planuje wydać tytuł pocięty na części i epizody. Chęć odcinania kuponów silniejsza niż dobro gracza.

Wczoraj pojawił się nowy zwiastun Remaku Final Fantasy VII, który wygląda świetnie. Fani serii szybko zaczęli zadawać pytania, jedno z nich dotyczyło trzymania się planów dzielenia gry na części, co było zapowiadane w 2015 roku. Square Enix Japan bardzo szybko odpowiedziało:

Robimy postępy w produkcji [FF7] jako dzielonego tytułu.

Oznacza to, że gra będzie podzielona na epizody. Nie oznacza to jednak, że będziemy je otrzymywali w równych odstępach czasu jak miało to miejsce w przypadku gier ze studia Telltale czy Life is Strange. FF7 ma zostać podzielone na wiele pełnowartościowych gier, które będą miały rozmiary i zakres pełnoprawnych RPG-ów. Na razie nie jest jasne na ile części i w jakich momentach fabuły zostanie podzielone FF7. Najbardziej prawdopodobny wydaje się podział na trzy części.

Zobacz: Trailer Final Fantasy VII Remake robi wrażenie. Zapowiedź podgrzała emocje fanów

Poniżej oświadczenie Square Enix Japan:

Najnowszy zwiastun Final Fantasy VII Remake został opublikowany na dzisiejszym State of Play.

Oryginalna wersja została wydana na PlayStation w 19997 roku. Wspaniała, poruszająca historia, atrakcyjne postacie i filmy, które w tamtych czasach wykorzystywały najnowocześniejsze technologie, fascynowały wielu ludzi, a do tej pory zanotowały sprzedaż ponad 11 milionów kopii. (W wersjach cyfrowych i fizycznych).

Final Fantasy Remake, odrodzony na PlayStation 4, przeprowadzamy pełny remake, rozwijamy jego produkcję jako dzielonego tytułu. W czerwcu przekażemy nowe informacje, więc prosimy czekajcie cierpliwie.

Zobacz: Final Fantasy VII Remake na targach E3. Zajawka już podczas State of Play

Jak oceniacie takie podejście dewelopera? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcerpgsite
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię