Strona głównaMobileAktualnościNowy Need for Speed Mobile zaoferuje otwarty świat

Nowy Need for Speed Mobile zaoferuje otwarty świat

Według najnowszych przecieków mobilna wersja Need For Seed tworzona przez studio Timi zaoferuje graczom otwarty świat. Samej gry możemy spodziewać się już wkrótce.

Chociaż zwykle gracze podchodzą do mobilnych wersji gier całkiem nieufnie i zresztą słusznie, to zdarzają się czasem ciekawe perełki. Jedną z nich może być nowa gra z serii NFS przygotowana z myślą o urządzeniach mobilnych. Za jej produkcją stoi studio Timi, które stworzyło całkiem udany CoD Mobile.

Zobacz: Xbox Game Pass – ile warte są gry dodane w 2021 roku?

Według informacji przekazanych przez jednego z użytkowników Reddit prace nad mobilnym NFS są już na zaawansowanym poziomie i niedługo gra powinna przejść do fazy testowej. Przy okazji publikacji ofert pracy przez Tencent.

Prace nad grą trwają od co najmniej roku, jednak deweloperzy nadal nic oficjalnie na jej temat nie mówią. Dzięki ww. ofertom pracy wiemy, że NFS powstaje na Unreal Engine 4 oraz, że będzie oferował otwarty świat. Pojawi się możliwość personalizacji pojazdów. Gra będzie dostępna także poza Chinami. Początkowo ma to być tytuł ekskluzywny dla urządzeń mobilnych. Z czasem jednak możemy spodziewać się go również na PC i konsolach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceReddit
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię