Strona głównaGryNowy trailer Red Dead Redemption 2 bez kurczącego się nabiału, za to...

Nowy trailer Red Dead Redemption 2 bez kurczącego się nabiału, za to z dużą ilością akcji

Rockstar Games udostępniło nowy trailer do Red Dead Redemption 2. Jest to kolejne spojrzenie na mechanikę gry, otwarty świat oraz przedsmak tego co nas czeka już niedługo. Premiera gry jeszcze w tym miesiącu.

Zamieszczony poniżej trailer rozpoczyna się o wiele mocniej niż poprzedni. Tym razem Arthur Morgan zrzuca innego kowboja z pociągu by następnie rzucić się w wir akcji prezentując wiele możliwości działań jakie będą dla nas dostępne. Wśród nich można wymienić napady na bank, drobne kradzieże czy napady na dyliżanse. Gracze, którzy wolą podróżować jako samotny wilki i oddać się eksploracji również będą mieli pełne ręce roboty. Niezależnie jednak od tego co zrobimy wszystko będzie miało swoje konsekwencje. Jeżeli za bardzo narozrabiamy na głowę spadną nam łowcy nagród. Na szczęście nowy trailer nie skupia się na końskich kurczących się jądrach.

Zresztą zobaczcie sami:

Data premiery Red Dead Redemption 2 już 26 października, ale niestety tylko na konsole. Rockstar nie wykluczył, możliwości wydania również wersji na PC. Jednak jeżeli tak się stanie to na premierę PC jeszcze poczekamy tak jak było w przypadku GTA V.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię