Advertisement
Strona głównaKonsoleRed Dead Redemption 2 Online dla 32 graczy. Do zagrania będzie potrzebne...

Red Dead Redemption 2 Online dla 32 graczy. Do zagrania będzie potrzebne kilkaset GB wolnego na dysku

Nie ma to jak z rana skoczyć na bank ze zgrają wyjętych spod prawa rewolwerowców, prawda? W RDR2 będziemy mogli zrobić o wiele więcej w trybie Online…

Konsolę w domu warto mieć z wielu powodów, a jednym z nich jest nadchodząca premiera najdzikszej produkcji Rockstar Games, Red Dead Redemption 2. Sandboxowy western wskoczy na PS4 i Xbox One 26 października. I oby tak zostało, bo chyba nie wytrzymamy ani dnia dłużej. Tym bardziej, że amerykańska sieć sklepów Target zdradziła bardzo dobre dla nas informacje o grze.

Rockstar Games oznajmił wcześniej, że tryb sieciowy stanowi tu swoistą ewolucję, która łączy stare pomysły z nowymi rozwiązaniami, chociażby biorąc pod uwagę rozgrywkę prowadzoną wraz z bogatą narracją. Wszystko to brzmi pięknie i fajnie, ale brakowało nam informacji, ilu graczy jednocześnie będzie mogło zobaczyć zachodzące w sieci słońce. W tym wyręczył producenta wspomniany sklep. Według reklamy promującej RDR2 rozgrywki sieciowe będą przeznaczone dla aż 32 graczy. To więcej, niż oferowała GTA Online.

Aczkolwiek, aby móc wcielić się w rewolwerowca, wskoczyć do baru na whisky i przejechać się na koniku, któremu na chłodzie ściskają się jajka, będzie trzeba przygotować sporo wolnego miejsca. Jeśli macie PS4 to miejcie w pogotowiu 105 GB na twardzielu. Może i nawet zarezerwujcie więcej przestrzeni, bowiem mowa o podstawce gry bez patchów i rozszerzeń.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię