Strona głównaWiadomościHardwarePowstaje limitowana edycja karty graficznej Cyberpunk 2077

Powstaje limitowana edycja karty graficznej Cyberpunk 2077 [AKTUALIZACJA]

Nvidia pokazała teaser nowej karty graficznej i chociaż nie jest to przedstawiciel kolejnej generacji, to jako fani chyba nie mamy co narzekać. Powstaje limitowana edycja GPU Cyberpunk 2077.

Na oficjalnym koncie Nvidii na Twitterze pojawiło się ciekawe zdjęcie. Możemy na nim zobaczyć limitowaną edycję karty graficznej. Ta utrzymana będzie w stylistyce Cyberpunk 2077. Niestety, na ten moment nie wiemy nawet jaki jest to model. Czy to GeForce RTX 2080 Ti? A może GeForce RTX 2080 Ti Super, o którym pogłoski pojawiają się od jakiegoś czasu? Również dobrze może to być też GeForce RXT 3000, czyli kolejna generacja kart graficznych Zielonych.

Na pewno wkrótce poznamy kolejne szczegóły. Faktem jest, że Cyberpunk 2077 będzie obsługiwać ray tracing (w wersji na PC). Do tego gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem i ze zniecierpliwieniem jest wyczekiwana przez wielu graczy. Tym samym jest doskonały kandydatem do stworzenia limitowanej edycji GPU. Aż boję się pomyśleć, ile to może kosztować…

Aktualizacja:

I rzeczywiście, wkrótce po “teaserze” Nvidia opublikowała potwierdzoną informację na temat nowej edycji karty. W cyberpunkowe barwy przemalowana zostanie GeForce RTX 2080 Ti Founders Edition, która jednak nie będzie dostępna w sprzedaży detalicznej. Jedyny sposób by ją zdobyć to wzięcie udziału w specjalnym konkursie, którego szczegóły publikujemy poniżej.

Choć pierwsza informacja została opublikowana na Twitterze, to konkurs odbywa się także w innych kanałach social media Nvidii – na Instagramie oraz Facebooku.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię