Strona głównaKonsoleObostrzenia rządu uniemożliwią zakup Xbox Series X w ramach All Access

Obostrzenia rządu uniemożliwią zakup Xbox Series X w ramach All Access

Na horyzoncie pojawiły się drobne problemy dla fanów Microsoftu wyczekujących premiery Xbox Series X.

Do oficjalnego debiutu Xbox Series X zostało już tylko kilka dni. Konsola pojawi się na sklepowych półkach już 10 listopada, a jedną z bardziej kuszących ofert jej zakupu miał do tej pory Media Expert.

Zobacz: Playstation 5 nie będzie natywnie wspierać rozdzielczości 1440p

Sklep oferuje możliwość zakupu nowej konsoli Microsoftu w ramach All Access. Zamiast od razu płacić za sprzęt, dokonujemy płatności co miesiąc, przez dwa lata. Przez cały ten okres oprócz XSX dostajemy również dostęp do Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Live Gold. Konsola przychodzi więc z ogromną biblioteką gier i możliwością gry online.

Jest jednak jeden haczyk. Aby dokonać zakupu, trzeba pojawić się w sklepie osobiście. Tylko w ten sposób można zdaniem Media Expert podpisać niezbędną umowę. Biorąc pod uwagę, że w dniu premiery Xboxa w galeriach będą otwarte jedynie apteki i sklepy spożywcze, gracze będą mieli problem z wstąpieniem do Media Expert. Pozostaje więc pytanie, czy firma zdecyduje się na jakieś alternatywne rozwiązanie dla zainteresowanych ich ofertą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię