Advertisement
Strona głównaKonsolePlayStation 5 - wystartowała oficjalna strona konsoli

PlayStation 5 – wystartowała oficjalna strona konsoli

W związku zaplanowaną na ten rok premierą PlayStation 5, Sony uruchomiło również oficjalną stronę konsoli. Na chwilę obecną nie znajdziemy tam wielu szczegółów, ale możemy zapisać się do biuletynu oraz przeczytać ogłoszenie na temat nadchodzących wydarzeń.

Odwiedzających stronę przywita tekst:

Zaczęliśmy udostępniać niektóre niesamowite funkcje, których można oczekiwać od PlayStation 5, nie jesteśmy jeszcze w pełni gotowi, aby pokazać wszystko na temat nowej generacji PlayStation. Zarejestruj się poniżej, aby być jedną z pierwszych osób, które będą otrzymywały aktualizacje w miarę ich ogłaszania, w tym informacje o dacie premiery PS5, cenie PS5 i nadchodzącej liście gier PS5.

Podczas CES 2020 Sony zaprezentowało logo nowej konsoli. Poza tym Japończycy ujawnili niektóre szczegóły techniczne urządzenia m.in. dysk SSD. Mówi się również o obsłudze 4K oraz śledzenia promieni. Co więcej, nowy kontroler powinien używać haptycznego sprzężenia zwrotnego i być wyposażony w adaptacyjne triggery, które pozwolą dostosować ich siłę w zależności od różnych działań w grze.

Zobacz: Tańszy Xbox Series S mocniejszy niż myśleliśmy? Wyciekły prawdopodobne testy

Nie wiemy dokładnie kiedy Sony powie coś więcej na temat PS5, ale jeśli możemy się spodziewać, że tak jak przy PS4 zorganizuje PlayStation Meeting, aby oficjalnie zaprezentować konsolę. Na pewno nie stanie się to podczas E3 2020, Sony już dawno potwierdziło, że nie weźmie w nim udziału. Niedawno też dowiedzieliśmy się, że ostateczna cena konsoli nie została ustalona i zostanie uzależniona od konkurencji i rynku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcesony
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię