Strona głównaKonsolePac-Man battle royale zadebiutuje dzisiaj na Nintendo Switchu

Pac-Man battle royale zadebiutuje dzisiaj na Nintendo Switchu

Nintendo ujawniło nowy multiplayer, który trafi dzisiaj do ich abonamentu. Nadchodzi Pac-Man 99.

Nintendo Switch Online ma w swojej ofercie kilka bardzo ciekawych funkcji. Większość graczy potrzebuje jej oczywiście do grania online w Splatoon czy Smasha. Można jednak również zagrać w niektóre klasyki Nintendo albo odpalić którąś z wyjątkowych gier battle royale. Następny w kolejce jest Pac-Man 99.

Zobacz: Apex Legends – 9 sezon przyniesie więcej contentu z Titanfalla

Nintendo zapowiedziało, że dzisiaj w nocy, o 3:00 polskiego czasu, do ich subskrypcji trafi nowy battle royale. Jak widać na powyższym wideo, koncepcja pozostaje dokładnie ta sama, jak w przypadku Tetrisa czy Mario. Gra wrzuca 99 graczy w jedno lobby i sprawdza, który jest w stanie dłużej wytrzymać na poziomie Pac-Mana.

Battle royale będzie dostępny za darmo dla wszystkich subskrybentów Nintendo Switch Online. Może nie jest to tytuł, dla którego warto sprawdzić te usługę. Jeżeli jednak używacie NSO do innych gier, możecie przy okazji sprawdzić, jak prezentuje się spin-off tej legendarnej gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię